Duyurular

Ramel Art International

RAMEL ART is going on to arrange international festivals for Art. You can contact us to join our festivals or to make an offer for your events.

People Meet for Art

Ramel Art

RAMEL ART ile

ULUSLARARASI SERTİFİKA PROGRAMLARI


ABD ve AVRUPA’daki TÜM MÜZİK ve DANS OKULLARININ ULUSLARARASI SERTİFİKA PROGRAMLARI

(Uluslararası Sertifika Programı bulunan Tüm Okulları Kapsamaktadır.)

RAMEL ART INTERNATIONAL

RAMEL ART is going on to arrange international festivals for Art. You can contact us to join our festivals or to make an offer for your events.

People Meet for Art


Ramel Art

RAMEL ART ile Uluslararası Platformlar

Ramel Art, Avrupa ve ABD ağırlıklı olmak üzere uluslararas festivallerde ve yarışmalarda Ülkemizi yıllarca başarıyla temsil ederek, Ülkemizin ismini en iyi şekilde duyurmaktadır. RAMEL ART’ın direkt olarak veya aracı firmalar kanalıyla organize ettiği ABD ve İngiltere’de birer defa olmak üzere Hollanda, İsviçre, Norveç, Rusya, İsveç, Polonya, Hırvatistan, Finlandya, İspanya, Fransa ve İtalya’daysa sayısız festivallerle Ülkemizin uluslararası platformlarda sesi duyurulmaktadır. Bu yolla, aynı zamanda profesyonel düzeye ulaşmış Ankara Ramel Sanat Oluşumu öğrencileri uluslararası platformda yeteneklerini sergileme fırsatı buluyor.

Ramel Sanat Fırsat

RAMEL ART ile Uluslararası Platformlar

İngiltere ve ABD ağırlıklı olmak üzere uluslararası organizasyonlarla müzisyenlerimiz seslerini duyuruyorlar. Bu organizasyonlar senfonilerin yanı sıra rock konserlerini de içermektedir. Bu organizasyonlara öğrencilerimizi yetiştirmek amacıyla tarafımızdan hazırlanmış COLLEGE of ROCK adlı program dahilinde rock müzik alanında orkestra eğitimi önerilmektedir.


RAMEL’den BİR İLK DAHA

RAMEL ile DÜNYA’nın EN İYİ İKİ KONSERVATUVARINDAN BERKLEE COLLEGE OF MUSIC’E YERLEŞME İMKANI

Türkiye’deki müzik okulları arasında sadece Ramel’in uyguladığı sistem ile Dünya’nın en iyi iki konservatuvarından biri olarak gösterilen ABD’deki BERKLEE COLLEGE OF MUSIC’e şartlar sağlandıktan sonra haftada 30 ders yoğun programa gerektiği süre katılarak herhangi bir TOEFL puanı almadan geçiş imkanı sunulmaktaktadır.

BERKLEE COLLEGE OF MUSIC

MEZUNU OLMAK AYRICALIKTIR

Amerika Birleşik Devletleri’nin en çok uluslarası öğrenci potansiyeline sahip müzik okulu BERKLEE COLLEGE OF MUSIC  Boston’daki merkezi konumu, tüm Dünya’nın kabul ettiği yüksek eğitim kalitesi gibi özellikleriyle ABD ve Avrupa’daki diğer konservatuvarlardan ayrılıyor. Bu konservatuvardan lisans düzeyinde mezun olan müzisyenleri uluslararası çapta ve yurt çapında parlak bir gelecek bekliyor. Berklee’den mezun olmuş Quincy Jones; Melissa Etheridge; Arif Mardin; Patty Larkin; John Scofield; Alan Silvestri; Paula Cole gibi birçok yetenekli müzisyen bulunmaktadır.


 BERKLEE COLLEGE OF MUSIC Bünyesindeki Girebileceğiniz Bölümler;

Performans (Gitar, Bass, Piyano, Mızıka, Orkestra, Vurmalı çalgılar, Yaylı Sazlar, Nefesli Çalgılar, Koro)

Kompozisyon (Composition)

Çağdaş Yazı ve Üretim (Contemporary Writing and Production)

Jazz (Composition)

Müzik İşletme (Business/Management)

Müzik Yapım ve Mühendisliği (Music Production and Engineering)

Music Synthesis

Music Therapy


egitimyoneticisiRamel Art International