Elektro Gitar Kursu

Elektro Gitar Kursu Ankara Ramel

 Ankara’da Çayyolu Ümitköy’deki elektro gitar kursu programlarımız Modernize Metotlar bakış açısıyla sağlanmaktadır.

GİTAR EĞİTİMİNDE MODERNİZE METOTLAR

23 YILLIK TECRÜBEMİZLE

ELEKTRO GİTAR DERSLERİ

BİRE BİR ÖZEL EĞİTİMLER

HIZLI GİTAR METODU ile elektro gitar çalmayı öğrenmek isteyen sanatseverler repertuarlarını oluşturmak için aylarca yıllarca beklemek zorunda kalmıyorlar.  Bünyemizde yeni öğrenme teknikleriyle çok kısa sürelerde elektro gitar çalmak mümkün.

Türkiye’de psikolojik ve pedagojik faktörler göz önünde bulundurularak hazırlanmış ilk ve tek metot olan ve uygulanmaya başlanan tarihten itibaren büyük yankı uyandıran “Hızlı Gitar Metodu”, Modernize Metotlar ile Süre ve Öğretim GARANTİLİDİR.

“Eğitimde Feda Edilecek Tek Bir Fert Dahi Yoktur.”

Mustafa Kemal Atatürk

Dünya’da birçok ülkede yaygın olarak benzerleri uygulanan HIZLI GİTAR METODU kullanılarak modern öğretim teknikleriyle alışıla gelmiş süreçler ciddi oranlarda kısalmakta ve haftada 2 saat bire bir özel ders alan elektro gitar öğrencileri MAKSİMUM 5 ayda kayda değer elektro gitar icracıları haline gelmektedir.

Ankara Gitar Kursu

Hızlı Gitar Metodu devamında teori ağırlıklı program olan Guitar Academy’ye başlanır ve uzmanlaşma süreci olan alan dersleri ile öğrencinin yatkın olduğu veya ilgi duyduğu alanın ileri düzey detayları işlenir.

Öğrenmeyi de Öğreten Eğitim Modeli

Elektro gitar öğrencilerinin beklenenden çok daha kısa zamanda eserler icra eder düzeye geleceği basit koşullar sağlandığı takdirde garanti edilmektedir.

Gitar icracısı olarak uzmanlaşmak tabii olarak belirtilen süreçlerde mümkün değildir ancak bünyemizde uygulanan modern öğretim sistemi ile alışıla gelmiş süreçler ciddi oranlarda kısalmakta ve birkaç ay gibi kısa bir sürede öğrencilerimiz kayda değer elektro gitar icracıları haline gelmektedir. 

Metodun devamında teori ağırlıklı eğitime, sonrasında veya eş zamanlı olarak master class dersleri ile uzmanlaşma kararı verildiği takdirde alan seçimi yaparak alan derslerine devam edilmektedir.

“Pratik Metot”, Hızlı Gitar Metodu’nun 11 Yaş ve Altı İçin Geliştirilmiş Halidir.

17.Onur Ödülü Sahibiyle Eğitimde Fark Yaratan Bakış Açısı

Çayyolu Müzik Kursu

Çayyolu Gitar Dersi

Gitar öğrencilerimizden belli bir süre kursa devam etmiş olanlar düzenlediğimiz konserlerde mutlaka sahne almaktadırlar.

Geçmişteki öğrencilerimizden birçoğu nitelikli gruplarda gitar çalmaya devam etmektedir.

 

*Elektro Gitar Kursu Almaya Başlamadan Önce Ücretsiz Fiziksel Yeterlilik Yetenek Analizlerine / Tanışma Derslerine Katılmanız Önerilir. Randevu Aldığınız Takdirde Ankara Çayyolu Ümitköy’de Ücretsiz Olarak Katılabilirsiniz.

ÜMİTKÖY ÇAYYOLU ÇANKAYA’ da

 Bize Ulaşabileceğiniz

TEL NO: 

0(312) 235 2357

  

Modernize Metotlar logo

GİTAR EĞİTİMİNDE MODERNİZE METOTLAR
“HIZLI GİTAR METODU”

GİTAR EĞİTİMİNDEKİ
ÇAĞDAŞ ANLAYIŞLA
Öğrencilerimiz 1 ayın sonunda şarkı çalışmaya başlıyor,
5 ayda ana başlıkları kullanarak kendi repertuarlarını oluşturacak
düzeye geliyorlar. Süreç GARANTİ EDİLMEKTEDİR.

ROCK METOT>> Rock müzik baz alınmıştır.

ELEKTRO GİTAR ÖNCESİ HIZLI METOT>> Eğer eğitiminize elektro gitara geçmeden önce klasik gitar çalarak başlamak istiyorsanız bu süreci en kısa ve en sağlıklı şekilde geçirmenizi sağlar.Metodun içindeki başlıklar seçilirken elektro gitarla ortak tekniklerin çoğunlukta olmasına ekstra özen gösterilmiştir.(Eğitiminize direkt olarak elektro gitarla da başlayabilirsiniz.)

YANLIŞ: “Gitar öğrenmeye elektro gitardan başlanmaz, önce klasik gitardan başlamalısın.” işte bu yaygın kanı sanılanın aksine doğru değildir. Bu kanının oluşmasının en önemli sebebi müzik aleti satış firmalarındaki alanında uzman olmayan personelin yanlış bilgilendirmeleridir. Ancak burada üzerinde durulması gereken bir diğer önemli husus şudur ki klasik gitar ile gitar kursuna başlamak bir tercihtir çünkü bazı özel durumlarda klasik gitar ile başlamak daha mantıklı olacaktır.

KLASİK GİTAR METODU>>
Genel olarak tüm müzik kurslarında kullanılan bilindik yöntemdir.

Hızlı Gitar Metodu ve benzeri modern metotlar, gitar eğitimine sıfırdan başlayan öğrencilerin yanı sıra daha önce gitar eğitimi almış ancak yaygın sebeplerden ötürü gitara devam etmekten vazgeçmiş binlerce öğrenciyi de başarıya ulaştırmıştır.

Tüm Metotlar Öğretim Garantilidir.

Gitar eğitiminde psikolojik – pedagojik faktörler göz önünde bulundurularak hazırlanmış tek metot olma özelliğindeki çağdaş eğitimin izindeki “Hızlı Gitar Metodu” bugüne kadar gitara sıfırdan başlayan öğrencileriN yanı sıra daha önce gitar kurslarına katılmış ama yaygın sebeplerden ötürü vazgeçmiş birçok öğrenciyi de başarıya ulaştırmıştır.

“Hızlı Gitar Metodu” profesyonel öğretmenler tarafından verilmiş derslerdeki öğrenci taleplerine, dönütlerine ve performanslarına göre gitar çalmayı en çağdaş metotla öğretmek amacıyla hazırlanmıştır.

İlgili tüm dökümanlar tarafımıza aittir.

TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

Elektro Gitar Eğitim Programı Özetle:

-Kayda Değer Bir Elektro Gitar İcracısı Haline Gelmenizi Sağlayan:

A) Modernize Metotlar: Hızlı Gitar Metodu – Pratik Metot

-Uzmanlaşma Süreci:

B) 1. Kur, 2. Kur, 3. Kur ( Teorik Ağırlıklı Eğitim )

C) Alan Seçimi: Jazz, Blues, Klasik Müzik, Rock, Flamenko.

ÖZEL ELEKTRO GİTAR DERSLERİNDE PROGRAMLAR KİŞİSEL İSTEĞE GÖRE DÜZENLENEBİLMEKTEDİR. “HIZLI GİTAR METODU” İÇİN HAFTADA 2 Saat İDEAL VE ÖNERİLENDİR ANCAK İSTEĞE GÖRE HAFTALIK DERS SAATİ ARTTIRILIP AZALTILABİLİR. Gitar Dersi sayısındaki DEĞİŞİM ‘SÜRE GARANTİSİNE’ YANSIMAKTADIR.

Ücretsiz Fiziksel Yeterlilik Yetenek Analizlerinin Kayıt Anlamında Hiçbir Bağlayıcılığı Yoktur. Randevu Aldığınız Takdirde Ankara Çayyolu Ümitköy’de Ücretsiz Olarak Katılabilirsiniz.

ÇAYYOLU ÜMİTKÖY’deyiz

Ayrıntılı bilgi için bize ulaşabileceğiniz

 TEL NO:   

0312 235 2357

Çayyolu Gitar Kursu

 HIZLI GİTAR METODU VE ELEKTRO GİTAR KURSUYLA İLGİLİ DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK  İÇİN BURAYA TIKLAYARAK ANA GİTAR KURSU SAYFASINI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

ramel sanat

Türkiye’de gitar eğitiminde süre kavramına ilk defa cevap veren Hızlı Gitar Metodu psiko-pedagojik faktörler dahilindeki çalışmalarla ortaya çıkmıştır.

SANATI YAŞATMAYA FARKLILIĞIMIZLA EN GÜZEL HALİYLE DEVAM EDİYORUZ.

Ümitköy Ana Cadde, 2432. Cadde, Ümitköy, Çayyolu / Ankara Adresindeki Bina ve Yeni Bina ile de Ramel Fikirleri Büyüyerek Sizlerle.

Modernize Metotlar Derneği başkanlığı yapmış olan Ramel kurucularından fikir sahipleri, farklı statülerle çalışmalarına Ramel bakış açısını yaşatarak devam etmiştir. Fikir sahipleri, Ankara Ümitköy’de Psikoloji ve pedagoji ağırlıklı alanlarla bakanlık ruhsatıyla çalışmaktadır. Bu nedenle yapılanması Ses Eğitim Kurumları olarak tamamlanmaktadır.

egitimyoneticisiElektro Gitar Kursu