ENSTRÜMAN ALIMINDA %50 İndirim

 

DÜNYA MARKALARI

%50 İNDİRİMLİ

HERKES BİR ENSTRÜMAN ÇALSIN KAMPANYASI

EĞİTİM KALİTESİNİ, HIZINI, VERİMLİLİĞİNİ KORUMAK İÇİN YILIN KAMPANYASINI BAŞLATTIK

Enstrüman Alımı / Seçimi Konusunda Bünyemizde Ücretsiz Danışmanlık ve Takip Edilen Basamaklar:

Yılın kampanyası öğrencilerimizin sadece doğru enstrümanı almalarını sağlamakla kalmayıp, öğrencilerimize enstrümanlarını Türkiye’deki en düşük fiyattan sağlamayı garanti eden bir eğitim kalite faktörü olarak projelendirildi.

Öğrencilerimizin temin ettikleri enstrümanın kalitesi derslere ve öğrencilerin motivasyonuna direkt olarak etki etmektedir.

Ankara’da ne yazık ki müzik aleti mağazalarının hemen hemen hiçbiri satış/pazarlama alanında oldukları için akademik alt yapıya sahip değildir veya genellikle sattıkları enstrümanların icracıları bünyelerinde bulunmamaktadır. Bu sebepledir ki satın alacağınız enstrümanı eğer çalmayı bilmiyorsanız bu gibi mağazalardan yanıltıcı yönlendirmeler ile hatalı ya da yanlış enstrüman alma ihtimaliniz çok yüksektir.

Öğrenci ne kadar yetenekli olursa olsun hatalı enstrümandan doğru ses alamaz.

Özellikle Ankara’daki müzik aleti dükkanlarından AVM’ler içine konuşlanmış olanlarının sürekli olarak üretim hatası enstrümanları müziğe yeni başlayan kişilere sattıkları bilinmektedir ve bu durum eğitim sürecimizi negatif etkilemektedir. Bu ihtimali sıfıra indirmeniz ancak enstrümanınızı doğru danışmanlıkla almanızla mümkündür. Yanlış enstrüman almamaları için enstrümanlar, direkt ithalat fiyatı üzerinden (toptan fiyat) yaklaşık %50 indirimli olarak sağlanmaktadır.

Ayrıca enstrüman seçimi, enstrümanın marka ve modelinden bağımsız olarak kalite açısından önem arz etmektedir. Örneğin aynı gün aynı saatte aynı fabrikadan çıkan iki gitar arasında bile önemli kalite farkları bulunabilmektedir.

SADECE ÇAYYOLU ÜMİTKÖY ÜYELERİMİZE ÖZEL

ÇÖZÜM

Kurumumuz alt yapısıyla enstrüman eğitmenlerimiz olan alanının uzmanlarıyla enstrüman seçimi yapabilirsiniz.

Üstelik seçilen enstrümanları Türkiye’deki en düşük ücretlerle yaklaşık %50 indirimli alabilirsiniz.

Kurumunuz Türkiye’deki toplam 4 ana ithalatçı firmanın yetkili bayisidir. 2017 Yılı itibariyle sonuçlandırdığımız anlaşmalar sonucu 3 bayimizden sizlere direkt toptan satış sağlayabilmekteyiz.

Eğitime başlayan öğrencilerin alıştırma yapabilmeleri için kendilerine ait enstrümanlarının olması gerekmektedir.

Bateri kurslarına başlangıç evresinde veya devamında enstrüman almayı tercih etmeyen öğrencilerimiz kurumumuzdan randevu alarak ücretsiz şekilde etütlerini okulumuz stüdyolarında gerçekleştirebilmektedirler.

Sosyal Sorumluluk Köşesi

Sayfamızın bu bölümünü toplumsal bilinçlendirme yoluyla sosyal sorumluluk köşesi olarak ayırdık.

İlk defa enstrüman alacaksınız ancak markalarla ilgili bilginiz yok. İşte bu durumda bilmeniz gereken en önemli şey müzik markalarının kendi başlarına birer marka olduğudur. Örneğin bir cep telefonu üreticisi veya motosiklet üreticisi firma da enstrüman üretebilmektedir ancak sadece enstrüman üreten markalardan genelde geride kalmaktadır. Büyük enstrüman markaları genellikle sadece müzisyenlerce veya müzikle ilgilenenlerce bilinir. Müziğe adım atmamış ama adım atmak isteyen kişilerse sadece müzik dışındaki başka ürünlerden kulak dolgunluğu olan enstrüman markalarının olduğunu zannedebilmektedirler. Ancak büyük ve önemli enstrüman markaları, müzik markaları vardır. Bütün Dünyada tanınır tercih edilir ve bunlar genelde sadece bu konu üzerine çalışırlar. Apple isimli bir enstrüman markası duydunuz mu ve duysanız size ne hissettirirdi? Eğer olsaydı kimse Apple marka bir gitar çalmak istemezdi. Ancak şans eseri ilk defa ziyaret ettiğiniz müzik dükkanında bu tarz markaların bolca olduğunu görebilirsiniz ve alanda bilginiz olmadığı için şanssızlık eseri enstrüman markalarının Apple örneğindeki gibi yapılandığını zannedebilirsiniz. Oradaki satış görevlisi de ilk defa enstrüman alacak kişilere bu tarz markaları satmak daha kolay olduğu için sizi bilgilendirmeyecektir. Halbuki müzik markalarının yapılanmasında Apple örneğindeki gibi bir durum söz konusu değildir. Konuyu netleştirmek için örneklendirelim ve Dünyanın en önemli gitar markalarının çoğunu sıralayalım.

Ibanez – Fender – Washburn – Gibson – Cort- Admira – Camps

Bu markaların beyaz eşya, bilgisayar, telefon, taşıt, arıtma cihazı vb. ürettiğini hiç duydunuz mu?

.

Piyano kurslarının başlangıç evresinde 1 ay gibi kısa dönemli süreler enstrüman almayı tercih etmeyen öğrencilerimize genellikle tuş hassasiyeti olan klavyeler almaları önerilmektedir. Elbette ki bizim ilk tavsiyemiz ekonomik de olsa bir piyanonun alınmasıdır ancak enstrümana başlangıç  evresinde ilk 1 ayın sonunda en azından mutlaka klavye alınması ve ders dışı pratiklerde bu klavyelerle etüt yapılması gerekmektedir. Ayrıca öğrencilerimiz, randevu alarak kurumumuzdaki piyanolarla klavye ile yapılan etütlere ek çalışmalar yapabilmektedir.

Diğer enstrüman kurslarındaysa eğitimin en geç ilk 2 haftası içinde öğrencilerin enstrümanlarını temin etmeleri gerekmektedir. Ayrıca bu enstrümanlardan telli grupta olanlarının ses kalitelerini korumaları açısından bakımlarının sürekli yapılması gerekmektedir. Gitarların tel değişimi bünyemizde en sağlıklı şekilde yapılmaktadır.

NEDEN HERKES BİR ENSTRÜMAN ÇALSIN KAMPANYASI?

Öğrencilerin temin ettikleri enstrümanın kalitesi derslere ve öğrencilerin motivasyonuna direkt olarak etki etmektedir. Örneğin çok sık satılan hatalı gitarlar vb. nedeniyle öğrenciler eğitim sürecindeki alıştırmaları başaramadıklarını zannedebilmektedir. Öğrenci ne kadar yetenekli olursa olsun hatalı enstrümandan doğru ses alamaz. Öğrenci en başarılı şekilde etüdü gerçekleştirse bile enstrümandaki hata nedeniyle istenilen sese ulaşamaz. Ayıpsız olarak lanse edilerek satılan üretim hatası enstrüman oranı Ülkemizde düşünülenin çok üstündedir.Özellikle AVM’lerin içinde konuşlanmış müzik aleti dükkanları sürekli olarak hatalı enstrümanları müziğe yeni başlayan öğrencilere satmaktadırlar. Bu durum kurumdaki eğitime son derece negatif yansımaktadır. Eğitim kalitesine negatif etki etmekte, derslerin verimini düşürmekte ve eğitimi yavaşlatmaktadır.

Enerji ve vakit israfını önlemek, eğitim kalitemizi her zamanki standartlarımızda tutabilmek amacıyla kampanyamız başlatılmıştır.

ANKARA RAMEL SANAT

ÜMİTKÖY ÇAYYOLU, ÇANKAYA’da

Her Konuda Ayrıntılı Bilgi İçin Ulaşabileceğiniz

TEL NO:

0(312) 235 2357

Haftanın her günü 09.00 ile 20.30 saatleri arasında bize Bilgi-Destek Hattımızdan ulaşabilirsiniz. Belirtilen saatler dışında aradığınızda mesajınızı bıraktığınız takdirde uzmanlarımız size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaklardır.

egitimyoneticisiENSTRÜMAN ALIMINDA %50 İndirim