Whole Brain

Çocuğunuz dikkatini toplamakta zorluk mu yaşıyor? Bazı durumlarda bir işe konsantre olmakta güçlük mü çekiyor? Üstün zekalı veya özel yetenekli olduğu için farklılığı bir avantaj olmalıyken dezavantaja mı dönüştü?

Belki de şu an henüz 6 yaşında ve zekasının hızlı gelişim gösterdiği dönemi iyi geçirmesi gerektiğini biliyorsunuz bu nedenle harekete geçmek istiyorsunuz veya 7 yaşında ama zeki olmasına rağmen okuma yazmada problem yaşıyor.

Whole Brain Method bu noktada 4 farklı alandaki 13 modülle devreye giriyor. Beyin Gelişim Modülleri, Sanat Modülleri, Psikolojik Modüller, Akademik Modüller kapsamındaki 72 farklı alt yöntem ve uygulamadan öğrencinin karakteristik özelliklerine göre en uygun olanları ilk aşamada tespit ediliyor. 4-7 hafta aralığındaki sürecin sonunda metodun gözle görülür etkisini farkediyorsunuz ve etkisi en yüksek olan uygulamalar tüm eğitim yılı boyunca devam ediyor. Belki zeka ve dikkat oyunları, belki robotik kodlama, piyano eğitimi, belki de geri bildirim teknoloji uygulamaları… Pek çok alanda pozitif sonuç veren Whole Brain Method’un Sanat Modülleri Ramel bakış açısıyla Çayyolu’nda uygulanmaya başladığından beri Whole Brain model akademi olarak faaliyet gösteriyor. Öğrencilerimizin büyük gelişme kaydetmesi üzerine en yüksek beklentideki veliler bile her yıl üst üste programlarına dahil olmaya devam ettiler. Bütünsel Teknik uluslararası dildeki Whole Brain Method ismiyle tüm Dünyaya sesini duyuruyor. Nörobilim alanının eğitime aktarılması konusunda ilkleri gerçekleştiren akademi, Türkiye’de ilk ve tek…

Videoyu Büyüterek İzleyebilirsiniz.

.

.

Analizler sürecin ilk safhası olmakla beraber sonuç odaklı işleyişte en önemli yere sahiptir. Analizler için bize ulaşarak randevu alabilirsiniz.

WHOLE BRAIN METHOD

Ankara

.

.

egitimyoneticisiWhole Brain