Trompet Kursu

Trompet Kursu Ankara Çayyolu Ümitköy’de Modernize Metotlar Yaklaşımıyla Eğitim

Ankara’da Çayyolu Ümitköy’deki ukulele programlarımız Modernize Metotlar ile sağlanmaktadır.

BİRE BİR ÖZEL EĞİTİMLER

Nefesli enstrümanlar grubunda bulunur. Nefesli enstrümanlar, nefes aracılığı ile titreşim elde edilen enstrümanları ifade etmektedir. Trompet günümüzde pek çok farklı müzik türünde kullanılmaktadır. Trompet kursu Modernize Metotlar kapsamında bire bir özel gerçekleşmektedir.

Özellikle klasik müzik ve caz müzikte önde gelen enstrümanlardan olan trompet, kendine özgü sarı rengi ile dikkat çekmektedir. Çok güçlü bir sese sahip olan trompet genellikle bakır malzemeden üretilir ve altın sarısı renge sahiptir. Nefesli ailesinin en sevilen enstrümanlarından olan trompet müzisyen adayları için sıkça önerilmektedir.

Haftada 1 gün 1 saat bire bir özel ders şeklinde gerçekleşen ukulele kursları için ilk etapta ücretsiz fiziksel yeterlilik ve yetenek analizlerimize katılmanız tavsiye edilmektedir.

Enstrüman Dersleri Neden Genel Anlamda Bire Bir Olarak Gerçekleşmelidir?

Bilindiği üzere enstrüman eğitimi zihinsel ve bedensel koordinasyon gerektirmektedir. Eğitim Programları, Öğretim yöntemleri kendi içlerinde alt başlıklara sahiptirler. Bu alt başlıkların kişinin özelliklerine göre düzenlenmesinin gerekliliğinden bire bir eğitim uygulanmaktadır.  Bu nedenle eğitim süreci içerisinde her öğrenci için müfredat, öğrencinin özelliklerine ve performanslarına göre revize edilmektedir.

Ücretsiz Analizler İçin Randevu Alabilirsiniz

TEL NO: 0(312) 235 2357

egitimyoneticisiTrompet Kursu