Gitar Bakımı ve Gitar Teli Değişimi

Gitar Teli Değişimi ve Gitar Bakımı Çayyolu Ümitköy Ramel Sanat’ta

Klasik Gitar – Elektro Gitar – Akustik Gitar Tel Değişimi

Gitar telleri aynı gün veya en geç ertesi gün olmak üzere Çayyolu Ümitköy Merkezimizde değiştirilmektedir.

MADE IN USA

TEL NO:

0(312) 235 2357

Enstrümanın kalitesi derslere ve öğrencilerin motivasyonuna direkt olarak etki etmektedir. Örneğin çok sık eski tellere sahip veya sap, eşik ayarı bozuk gitarlar nedeniyle öğrenciler eğitim sürecindeki alıştırmaları başaramadıklarını zannedebilmektedir. Öğrenci ne kadar yetenekli olursa olsun hatalı gitardan doğru ses alamaz. Öğrenci en başarılı şekilde etüdü gerçekleştirse bile gitardaki hata nedeniyle istenilen sese ulaşamaz. Bu durum eğitime son derece negatif yansımaktadır. Eğitim kalitesine negatif etki etmekte, derslerin verimini düşürmekte ve eğitimi yavaşlatmaktadır. Gitar telleri değiştirilirken doğru işlem uygulanmazsa sap ve/veya eşik ayarında bozulmalar yaşanabilmektedir. Bu nedenle değişimi tecrübesi olan gitar icracılarının yapması önem arz etmektedir.

Telli enstrümanlar grubunda bulunan gitarların ses kalitelerini korumaları açısından bakımlarının sürekli yapılması gerekmektedir. Gitarların tel değişimi bünyemizde en sağlıklı şekilde yapılmaktadır. İhtiyaç dahilinde bize önce telefon hattımız üzerinden ulaşmanızı rica ederiz.

Gitar Teli Değişimi ve Gitar Bakımı Çayyolu Ümitköy Ramel Sanat’ta

 

ANKARA RAMEL SANAT

ANKARA RAMEL SANAT

TEL NO:

0(312) 235 2357

Haftanın her günü 09.00 ile 20.30 saatleri arasında bize Bilgi-Destek Hattımızdan ulaşabilirsiniz. Belirtilen saatler dışında aradığınızda mesajınızı bıraktığınız takdirde uzmanlarımız size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaklardır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Gitar Teli Değişimi ve Gitar Bakımı İçin İncek, Alacaatlı, Yaşamkent Bölgesinden Telefonumuz Üzerinden Ulaşarak Randevu ile Başvurmanızı Rica Ederiz.

egitimyoneticisiGitar Bakımı ve Gitar Teli Değişimi