İLETİŞİM

ANKARA RAMEL SANAT

  ÜMİTKÖY ÇAYYOLU, ÇANKAYA CİNNAH CADDESİ ve KIZILAY’dayız

 Her Konuda Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Veya Randevu Almak İçin Ulaşabileceğiniz

TEL NO:

0(312) 235 2357

Haftanın her günü 09.00 ile 20.30 saatleri arasında bize Bilgi-Destek Hattımızdan ulaşabilirsiniz. Belirtilen saatler veya çalışma günlerimiz dışında iletişim kurmak istediğiniz takdirde lütfen kişisel GSM (Cep) telefon numaranızla hattımıza arama sağlayınız. Telefon numaranız sisteme girecektir. Dönüşlerimiz kaydedilen GSM numaralarına telefonla mutlaka sağlanmaktadır. Teşekkür Ederiz.

Adres (Ümitköy):

Ümitköy Ana Cadde, 2432. Cadde, Osmanağa Konakları, Liva Pastanesi – HSBC Bank Sokağı (2494/3 Sokak Köşe Bina) Ümitköy, Çayyolu / Ankara

Çankaya Adres:

Cinnah Caddesi, No:9, Aziziye Mahallesi, Çankaya / Ankara

Kızılay Adres:

Necatibey Caddesi, Över Apt. Korkutreis Mahallesi, Kızılay / Ankara

 Ücretsiz Yetenek Analizleri, Tanışma Dersleri Merkez Adresimiz Olan Ümitköy’de Gerçekleşmektedir. İrtibat Numaramızdan Randevu Almanızı Rica Ederiz.

Ümitköy Merkez Adresimizin Harita ile Yer Tarifi Aşağıdadır.

e-mail: info@ramelsanat.com

Ümitköy merkez binamızın önünde, karşısında ve yakın çevresinde birçok ücretsiz otopark alanı bulunmaktadır.

ÜMİTKÖY MERKEZ ADRES İÇİN ANA CADDE’den AÇIKLAYICI HARİTA ile YER TARİFİ

NAVİGASYON İÇİN HARİTA ile YER TARİFİ

AÇIKLAYICI SÖZLÜ YER TARİFİ

Ümitköy Köprüsü’nden dönerek Ümitköy Ana Cadde’ye (2432.Cadde’ye) girdikten sonra biraz ilerleyince sol tarafınızda Galleria AVM, sağ tarafınızda Shell Benzinlik’i göreceksiniz. Yanı Osmanağa Konakları’dır. Shell’i geçtikten hemen sonra sağınızda İş Bankası’nı hemen sonra Liva Pastanesi’ni Göreceksiniz. Liva ile Odeabank’ın arasından sağa girdiğinizde sokağımıza gelmiş olursunuz. Hemen ilerinizde dev piyano maketini göreceksiniz. Köşedeki bahçesi olan pembe renkli binadayız.

BİZE ULAŞIN

Telefon ile belirtilen saatler dışında da iletişim kurmak istediğiniz durumlarda veya hattımıza yoğunluğumuzdan dolayı ulaşamadığınız durumlarda lütfen GSM (Cep) telefon numaranızla hattımıza arama sağlayınız. Telefon numaranız sisteme girecektir. Dönüşlerimiz kaydedilen GSM numaralarına telefonla mutlaka sağlanmaktadır. Özel durumlarda kurum bilgisi dahilinde aşağıdaki form ile iletişime geçebilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Kurumsal Yapı: Modernize Metotlar Derneği Başkanı ve Ramel kurucularından Mehmet Güngör Ankara Ümitköy’de faaliyetlerine devam etmektedir. Ses ismiyle psikoloji ve pedagoji ağırlıklı alanlardan özel kurum ruhsatıyla bakanlığa bağlı olarak çalışmaktadır.
[Toplam:5    Ortalama:5/5]
egitimyoneticisiİletişim