İLETİŞİM

ANKARA RAMEL SANAT

  ÜMİTKÖY ÇAYYOLU, ÇANKAYA CİNNAH CADDESİ

Ümitköy Ana Cadde, 2432. Cadde, Ümitköy, Çayyolu / Ankara Adresindeki Yeni Bina ile Ramel fikirleri Büyüyerek Sizlerle Olacaktır. Kurucuların Ümitköy’deki ikinci eğitim kurumu olarak Ramel bakış açısının yaşatılmasının yanı sıra MEB sanat kursu olarak da çok yakında faaliyete girilecektir.

 Her Konuda Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Veya Randevu Almak İçin Ulaşabileceğiniz

TEL NO:

0(312) 235 2357

Haftanın her günü 09.00 ile 20.30 saatleri arasında bize Bilgi-Destek Hattımızdan ulaşabilirsiniz. Belirtilen saatler veya çalışma günlerimiz dışında iletişim kurmak istediğiniz takdirde lütfen kişisel GSM (Cep) telefon numaranızla hattımıza arama sağlayınız. Telefon numaranız sisteme girecektir. Dönüşlerimiz kaydedilen GSM numaralarına telefonla mutlaka sağlanmaktadır. Teşekkür Ederiz.

Adres (Ümitköy):

Ümitköy Ana Cadde, 2432. Cadde, Ümitköy, Çayyolu / Ankara Adresindeki Yeni Bina ile Ramel Fikirleri Büyüyerek Sizlerle Olacaktır. Kurucuların Ümitköy’deki ikinci eğitim kurumu olarak sanat alanında çok yakında faaliyete girilecektir.

Çankaya Adres:

Cinnah Caddesi, No:9, Aziziye Mahallesi, Çankaya / Ankara 

Ücretsiz Yetenek Analizleri, Tanışma Dersleri Merkez Adresimiz Olan Ümitköy’de Gerçekleşmektedir. İrtibat Numaramızdan Randevu Almanızı Rica Ederiz.

Ümitköy Merkez Adresimizin Harita ile Yer Tarifi Aşağıdadır.

e-mail: info@ramelsanat.com

Ümitköy merkez binamızın önünde, karşısında ve yakın çevresinde birçok ücretsiz otopark alanı bulunmaktadır.

ÜMİTKÖY MERKEZ ADRES İÇİN ANA CADDE’den AÇIKLAYICI HARİTA ile YER TARİFİ

NAVİGASYON İÇİN HARİTA ile YER TARİFİ

BİZE ULAŞIN

Telefon ile belirtilen saatler dışında da iletişim kurmak istediğiniz durumlarda veya hattımıza yoğunluğumuzdan dolayı ulaşamadığınız durumlarda lütfen GSM (Cep) telefon numaranızla hattımıza arama sağlayınız. Telefon numaranız sisteme girecektir. Dönüşlerimiz kaydedilen GSM numaralarına telefonla mutlaka sağlanmaktadır. Özel durumlarda kurum bilgisi dahilinde aşağıdaki form ile iletişime geçebilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

AÇIKLAYICI SÖZLÜ YER TARİFİ

Ümitköy Köprüsü’nden dönerek Ümitköy Ana Cadde’ye (2432.Cadde’ye) girdikten sonra biraz ilerleyince sol tarafınızda Galleria AVM, sağ tarafınızda Shell Benzinlik’i göreceksiniz. Yanı Osmanağa Konakları’dır. Shell’i geçtikten hemen sonra sağınızda İş Bankası’nı hemen sonra Liva Pastanesi’ni Göreceksiniz. Liva ile Odeabank’ın arasından sağa girdiğinizde sokağımıza gelmiş olursunuz. Hemen ilerinizde dev piyano maketini göreceksiniz. Köşedeki bahçesi olan pembe renkli binadayız.

Modernize Metotlar Derneği başkanlığı yapmış olan Ramel kurucularından fikir sahipleri, farklı statü ve isimle çalışmalarına Ramel bakış açısını yaşatarak devam etmiştir. Fikir sahibi, Ankara Ümitköy’de Psikoloji ve pedagoji ağırlıklı alanlardan özel eğitim olarak bakanlık ruhsatıyla çalışmaktadır. Bu nedenle yeni adresi ve kurumu ve çalışma alanı değişmiştir. Çalışmalar, ilgili eğitim kurumunun statüsü doğrultusundadır.

Fikir Sahibinin İlgili Kurum Fotoğrafları

[Toplam:5    Ortalama:5/5]
egitimyoneticisiİletişim