Çello (Viyolonsel) Kursu

Açılacak yeni eğitim kurumunun proje bilgileri sitede ön hazırlık amacıyla bulunmaktadır. Uzun yıllardır yaşatılan Ramel bakış açısı direkt olarak Çello (Viyolonsel) üzerine eğitim kurumu yapılanmasıyla faaliyete çok yakında geçecektir. Açılacak yeni eğitim kurumunun proje bilgileri sayfada fikir sahiplerinin geçmişteki tecrübeleri ve araştırmaları doğrultusunda kazanılmış önemli bilgiler halinde bulunmaktadır. Bu bilgiler yeni kurumu da anlatmak amacıyla hazırlanmıştır.

Çello (Viyolonsel) kursu bünyemizde bire bir özel ders şeklinde gerçekleşmektedir.

Çello Dersleri Neden Bire Bir Özel Olarak Gerçekleşmelidir?

Bilindiği üzere enstrüman eğitimi zihinsel ve bedensel koordinasyon gerektirmektedir. Eğitim programları, öğretim yöntemleri kendi içlerinde alt başlıklara sahiptirler. Bu alt başlıkların kişinin özelliklerine göre düzenlenmesinin gerekliliğinden bire bir eğitim uygulanmaktadır.  Bu nedenle eğitim süreci içerisinde her öğrenci için müfredat, öğrencinin özelliklerine ve performanslarına göre revize edilmektedir.

4 telli, insan sesine yakın sesler veren çello (viyolonsel), eşlik enstrümanı olduğu gibi solo olarak da pek çok eser için kullanılmaktadır.

Çello eğitimine başlama yaşı / başlama kararı öğrencinin fiziksel durumuna göre değişiklik gösterdiği için, eğitim almaya karar verirken bünyemizde yapılan fiziksel yeterlilik ve yetenek analizine katılmanız tavsiye edilir.

 Derste yapılan yüklemeleri evde etüt edebilmeniz için kendinize ait bir çellonuz (Viyolonsel) olması gerekmektedir.

Ne yazık ki Ankara’da müzik aleti mağazalarının hemen hemen hiçbiri akademik alt yapıya sahip değildir. Bu sebepledir ki satın alacağınız enstrümanı eğer çalmayı bilmiyorsanız bu gibi mağazalardan yanıltıcı yönlendirmeler ile hatalı ya da yanlış bir çello alma ihtimaliniz çok yüksektir. Bu ihtimali sıfıra indirmeniz ancak enstrümanınızı uzmanlar danışmanlığında almanızla mümkündür. Yanlış enstrüman almamaları için üyelerimize enstrümanlar ithalat fiyatı üzerinden (Toptan fiyat) yaklaşık %50 indirimli olarak sağlanmaktadır.

Randevu aldığınız takdirde ücretsiz olarak analizlerimize katılabilirsiniz. Haftalık ders programınız kurumun derslik ve eğitmen programının izin verdiği ölçüde sizin uygun olduğunuz gün ve saatlere göre hazırlanmaktadır.

 *Ücretsiz Fiziksel Yeterlilik Yetenek Analizleri’ne Randevu Aldığınız Takdirde Ücretsiz Olarak Katılabilirsiniz.

1995’ten BUGÜNE PARLAK IŞIKLAR 23 YILDIR ÜLKEMİZİ SANATLA AYDINLATIYOR

ÇAYYOLU ÜMİTKÖY ÇANKAYA’da

Her konuda ayrıntılı bilgi için ulaşabileceğiniz

TEL NO:   0(312) 235 2357

[Toplam:5    Ortalama:5/5]
egitimyoneticisiÇello (Viyolonsel) Kursu