Duyurular

Çayyolu Ümitköy’de Tüm Müzik Aletleri %50’ye Varan İndirimlerle

DÜNYA MARKALARI

SES’ten

HERKES BİR ENSTRÜMAN ÇALSIN 2017 KAMPANYASI

Enstrüman Alımı / Seçimi Konusunda Bünyemizde Ücretsiz Danışmanlık ve Takip Edilen Basamaklar

Ankara’da ne yazık ki müzik aleti mağazalarının hemen hemen hiçbiri satış/pazarlama alanında oldukları için akademik alt yapıya sahip değildir veya genellikle sattıkları enstrümanların icracıları bünyelerinde bulunmamaktadır. Bu sebepledir ki satın alacağınız enstrümanı eğer çalmayı bilmiyorsanız bu gibi mağazalardan yanıltıcı yönlendirmeler ile hatalı ya da yanlış enstrüman alma ihtimaliniz çok yüksektir. Örneğin aynı gün aynı saatte aynı fabrikadan çıkan iki gitar arasında bile farklar bulunabilmektedir. Bu ihtimali sıfıra indirmeniz ancak enstrümanınızı uzmanlar danışmanlığında almanızla mümkündür. Yanlış enstrüman almamaları için üyelerimize enstrümanlar, direkt ithalat fiyatı üzerinden (toptan fiyat) yaklaşık %50 indirimli olarak sağlanmaktadır.

SADECE ÇAYYOLU ÜMİTKÖY’e ÖZEL

ÇÖZÜM

Kurumumuz alt yapısıyla enstrüman eğitmenlerimiz olan alanının uzmanlarıyla enstrüman seçimi yapabilirsiniz. Üstelik seçilen enstrümanları Türkiye’deki en düşük ücretlerle alabilirsiniz.

Kurumunuz Türkiye’deki toplam 4 ana ithalatçı firmanın yetkili bayisidir. 2017 Yılı itibariyle sonuçlandırdığımız anlaşmalar sonucu 3 bayimizden sizlere direkt toptan satış sağlayabilmekteyiz. Ayrıca gitarlarınız için tel değişimini de bünyemizde en sağlıklı şekilde yaptırabilirsiniz.

ANKARA RAMEL SANAT

  ÜMİTKÖY ÇAYYOLU, ÇANKAYA CİNNAH ve KIZILAY’da

Her Konuda Ayrıntılı Bilgi İçin Ulaşabileceğiniz

TEL NO:

0(312) 235 2357

 

Haftanın her günü 09.00 ile 20.30 saatleri arasında bize Bilgi-Destek Hattımızdan ulaşabilirsiniz. Belirtilen saatler dışında aradığınızda mesajınızı bıraktığınız takdirde uzmanlarımız size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaklardır.

Adres (Çayyolu):

Ümitköy Ana Cadde, 2432. Cadde, Osmanağa Konakları, (Liva Pastanesi – HSBC Bank sokağı) Ümitköy, Çayyolu / Ankara

e-mail: info@ramelsanat.com

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
egitimyoneticisiÇayyolu Ümitköy’de Tüm Müzik Aletleri %50’ye Varan İndirimlerle