Bale ve Dans

Ankara Ramel Bale ve Dans Kursu 

ÇAYYOLU’nun İLK DANS OKULU

 ÇAYYOLU’nda ALANINDA EN DENEYİMLİ KURUM

BAŞARILARIMIZI SANAT İÇİN ATTIĞIMIZ SAĞLAM ADIMLARLA KUTLUYORUZ

Hayal gücünüzün peşinde, kendinizi ifade edebilmek adına sanatın rüzgarına katıldığınızda, hayata daha duyarlı gözlerle baktığınızı fark edeceksiniz ve siz de sonsuza kadar yaşayacak izler bırakacaksınız.

Figürlerin Rüzgarında Hayalinizi Yaratın

 Ramel, Her Yaştan Sanatsevere, Ankara Çayyolu Ümitköy’de, Eryaman, Batıkent ve Kızılay’da Dansın Büyüleyici Dünyasının Kapılarını Açıyor…

Konservatuvar Dans ve Bale Bölümü Mezunu Profesyonel Dansçılarla Dans Kursları

“SANATIN DOKUNUŞLARI”

Uzman Kadro

Konservatuvar Dans Bölümü mezunu ve Bale Bölümü mezunu kadromuzla verilen eğitimlerde, öğretim programları psikolojik faktörler göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Programlar dahilinde, üyelerimizin en kısa sürede sonuç alması hedeflenmiştir. Bu yöntemle, üyelerimizin dans etmeyi öğrenmekten vazgeçmesinin, dans etmekten soğumasının önüne geçilmiştir. Bünyemizdeki öğretim teknikleriyle üyelerimizin en kısa sürede yapabilme duygusuna ulaşması sağlanmaktadır. Bu nokta büyük önem arz etmektedir çünkü öğrencinin dans ile gerçek anlamda iletişime geçmesi ancak icralarda bulunduğu anda mümkündür. Dans ile iletişime geçmek, bağ kurmak, devam edilen branşın genel anlamda idrakını getirir. Üyelerimizin, devam ettikleri branşı genel anlamda idrak ettikleri günden itibaren ders dışındaki pratiklerini yoğunlaştırdıkları, dansa ders dışında ayırdıkları emeği ve vakiti arttırdıkları gözlenmiştir. Bu sebepledir ki görülen eğitimin meyvesini çabuk almaya başlamak, yaşam temposunun arttığı günümüzde ekstra önem kazanmıştır. Kişi sonuç almaya başladığında, dansın rahatlatıcı terapi etkisi kendini daha net göstermektedir ve dans aktivite olarak kişinin beyninde hiçbir kete uğramadan varlığını sürekli hale getirmektedir.

Gruplar:

-Hobi Grupları

-Yarışma Grupları

-Konservatuvar Grupları

olmak üzere üçe ayrılmaktadır.

egitimyoneticisiBale ve Dans